REZULTATI
FUDBAL
OFK Slatina 4 : 1 OFK Brestovac (FT)
Radnički (S) 4 : 2 Dunav (FT)
Rtanj 2 : 1 OFK Sinđelić (FT)
Brodoremont 0 : 0 Hajduk Veljko (FT)
Arsenal 0 : 0 Crvena zvezda (FT)
FK Partizan 2 : 0 FK Skenderbeg (FT)
OFK Brestovac2 2 : 6 FK Mali Bor (FT)
OFK Zlot2 2 : 3 FK Mali Bor (FT)
RUKOMET
ŽRK Junior 25 : 31 ŽJRK Bor RTB (FT)
KOSARKA
ŽKK Bor 64 : 61 UŽKK Student (FT)

Delegirana službena lica 29.kola Okružne lige Bor

FS Bor delegirao je službena lica za 29.kolo Okružne lige Bor (nedelja).

FS Bor

FS Bor

1.                                 12.06.2016. 17.30 h – Nedelja

Leskovo

POLOM – NEMETALI

Glavni :           Kovačević Nenad

Prvi pomoćni : Jovanović Ranko

Drugi pomoćni :Lazić Stefan

Delegat :          Karamančić Dragan

 

2.                              12.06.2016. 17.30 h – Nedelja

Čubra

ČUBRA – MAJDANPEK

Glavni  :          Jovanović Damir

Prvi pomoćni : Jakovljević Dušan

Drugi pomoćni :Lukić Miljan

Delegat :          Ivković Dragiša

 

3.                             12.06.2016. 17.30 h – Nedelja

Donji Milanovac

POREČ – RADNIČKI

Glavni :           Biće objavljeno na dan utakmice

Prvi pomoćni : Biće objavljeno na dan utakmice

Drugi pomoćni  :Biće objavljeno na dan utakmice

Delegat  :         Biće objavljeno na dan utakmice

 

4.                             12.06.2016. 17.30 h – Nedelja

Podvrška

KLjUČ – RUDNA GLAVA

Glavni :           Ilić Nikola

Prvi pomoćni : Bogdanović Slađan

Drugi pomoćni :Velić Nikola

Delegat  :         Đorđević Dragiša

 

5.                              12.06.2016. 17.30 h – Nedelja

Sikole

DELI JOVAN – SLOGA

Glavni :           Petković Jovan

Prvi pomoćni  :Nikolić Darko

Drugi pomoćni :Micić Maja

Delegat :          Gagić Božidar

 

6.                              12.06.2016. 17.30 h – Nedelja

Bor

KRIVELj – BSK

Glavni :           Karabašević Marko

Prvi pomoćni   Stefanović Nenad

Drugi pomoćni :Krcijević Jovan

Delegat  :         Živanović Zoran

 

7.                             12.06.2016. 17.30 h – Nedelja

Blizna

BLIZNA – BRANIK

Glavni :           Miljković Aleksandar

Prvi pomoćni : Agner Dejan

Drugi pomoćni :Agner Saša

Delegat :          Dolan Slobodan

 

8.                              12.06.2016. 17.30 h – Nedelja

Slatina

SLATINA – ZLOT

Glavni :           Anđelković Srđan

Prvi pomoćni : Vučković Nemanja

Drugi pomoćni :Mamula Stefan

Delegat :          Terzić Predrag

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0Share on StumbleUpon0Share on LinkedIn0
POVEZANE VESTI
Poslednje Vesti
Top